Mám pro vás jeden realitní tip, díky kterému si majitelka bytu v Plzni odnesla o 170.000 Kč víc, než čekala.

Zveřejnil(a) Hanka Procházková dne 25. květen 2018

 

Přepis videa

Nedávno jsem prodávala byt v Plzni na Slovanech za 2.040.000 korun. To je docela dost peněz na to, že byl v původním stavu. Prostě starý byt, staré parkety, stará výmalba, okna ještě dřevěná.

S majitelkou jsme ho nafotili, naměřili a připravila jsem půdorys. Z toho všeho jsem připravila kvalitní prezentaci na internetu. Na balkón jsme dali plachtu „Na prodej“.

A hned během prvního týdne se na byt přišlo podívat sedm lidí. Jeden manželský pár říkal, že by za to dal maximálně 1,7 milionu. Ale dalších pět lidí řeklo „Chci to“.

Hromadně jsem je upozornila na to, že jsou další zájemci a zeptala jsem se jich, jestli jsou ochotni dát vyšší cenu. Čtyři z nich souhlasili a poslali nabídku. Ta nejvyšší zvítězila a majitelka si odnesla o 170.000 korun víc.

Když jsem jí to říkala do telefonu, nechtěla tomu uvěřit, protože si původně myslela, že bude cenu naopak snižovat. Neviděla jsem ji, ale doslova skákala radostí.

Co z toho plyne?

V dnešní době nemusíte vzít hned první nabídku, ale vyplatí se udělat bezvadnou prezentaci a pak počkat, jaký bude zájem ze strany kupujících.

Další realitní tipy najdete tady na mých stránkách nebo když mě budete sledovat na Facebooku.

A jestli chcete prodávat teď, tak mi prostě napište zprávu nebo zavolejte na +420 728 174 601 a proberem to.

Přeji Vám krásný den 🙂