Už od začátku jsem měl jasno, že prodej bytu svěřím právě Vám. Zažil jsem ve světě realit už poměrně dost věcí a přiznám se, že víc bylo těch negativních. Proto jsem moc rád, že jsem narazil na Vás a dokázala jste, že slušné a férové jednání stále existuje.
Zcela otevřeně říkám, že můj názor na realitní trh a služby je velmi negativní. Za svůj život jsem se setkal spíše s neprofesionálním a jednostranným chováním realitních makléřů. O to víc mě mile překvapilo, že existují ještě lidé, kteří dokáží působit jako jazýček na vahách a vytvářet přidanou hodnotu pro obě strany obchodního vztahu. Tímto bych Vám ještě jednou rád poděkoval – Vaše služby a přístup nám velmi pomohly a celou obchodní záležitost zjednodušily. Kéž by bylo takových obchodních partnerů více.
Chtěla bych velmi poděkovat realitní makléřce paní Haně Procházkové. Moje situace s prodejem bytu a koupí nového domku byla pro mě na počátku velmi složitá až neuskutečnitelná. Musela jsem prodat byt, zajistit si hypotéku a koupit dům. Tohle vše ve velmi krátkém časovém rozsahu. Ve spolupráci s paní makléřkou jsem našla s dcerou nový domov a vše proběhlo tak, jak bylo v plánu. Řešila jsem ve svém osobním životě nelehké situace. Paní Procházková byla vždy v kontaktu a naprosto profesionálně, zodpovědně a vstřícně mi pomáhala s prodejem a koupí a zajištěním hypotéky. Díky ní jsem našla to, co jsem hledala. Na toto období, i když bylo pro mě náročné, budu na ně díky paní Procházkové ráda vzpomínat.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení