Pomáhám majitelům bytů a domů v Plzni prodat jejich nemovitost profesionálně, bezpečně a za nejvyšší cenu.

13 let zkušeností na realitním trhu

Na začátku, v roce 2009, se jednalo jen o přivýdělek ke konci studia na vysoké škole, ale po jeho dokončení jsem se rozhodla pokračovat, vytrvat a své podnikání pořádně rozběhnout.

Bylo pár chvil, kdy jsem přemýšlela, zda má smysl pokračovat, ale sbíráním zkušeností a postupným přívalem stále spokojenějších klientů se mi povedlo vybudovat si dobré jméno.

Každá zakázka je výzvou

Nemovitosti jsou pro mě hra a ta hra je pokaždé úplně jiná. Nesmírně mě to baví. Do práce se pouštím s absolutním nasazením a věnuji se jí až do poslední pomyslné tečky.

Je pro mě důležité, aby se můj klient nebo klientka cítili dobře, proto si zakládám na otevřené komunikaci a profesionálním přístupu. Co si slíbíme, to platí.

Na konci každého obchodu mě nejvíc těší pohled na kupujícího ve chvíli, kdy si přebírá klíče od nemovitosti. Nadšení kupujícíhoprodávajícího mi dává energii do další práce.

Sama nemovitosti kupuji i prodávám

Nejsem jen teoretik, ale jsem občas v kůži klienta. Když nemovitosti kupuji nebo když ji prodávám.

Proto vím, že jsou na trhu spousty makléřů, kteří neberou telefony, neříkají úplné informace, jsou nespolehliví a myslí hlavně na sebe.

O to víc si zakládám na svých službách a dělám přesný opak a to moji klienti oceňují.

Na počasí nezáleží

Ve svém volnu ráda běhám, a když se rozhodnu, tak vyběhnu i když mrzne nebo prší. Podobně to mám i v realitách.

Ne každý obchod je procházka růžovým sadem. Občas musím s klienty řešit nepříjemné situace. Ať už je to strach kupujícího o své peníze, zdržování banky při přípravě úvěru nebo kupující, který si vymýšlí nemožné.

Nevím, čím to je, ale takových „problémů” se nezaleknu. Spolumajitel naší realitní kancelář Honza Štěpánek o mně říká, že jsem holka do nepohody.

Co si na mně klienti cení

1. Rychlost

Kdykoliv mi klient zavolá, jsem okamžitě na drátě nebo okamžitě volám zpátky.  Ví, co se děje a má informace. Nežije v nevědomí a ve stresu, že se něco děje a co se děje a jestli to jde vyřešit.

2. Poctivost

Nejprve hájím zájmy klienta a pak teprve koukám na svou provizi. Nespolčuji se s žádnou stranou, abychom tu druhou zahnali do úzkých.

3. Spravedlnost

Spokojený musí být jak prodávající, tak kupující. Kupující musí vědět, že ho nechceme připravit o peníze. Prodávající musí za svou nemovitost dostat to, co chce.

4. Dochvilnost

Když řeknu, že tam budu v 8 hodin, tak tam jsem. Neexistuje jiná možnost. Neruším prohlídky, nechodím pozdě.

5. Co slíbím, to udělám

Řeknu klientovi, že zjistím a zítra zavolám. Tak zítra volám. Nebo klient ví, že každý týden dostává zpětnou vazbu o prodeji své nemovitosti. Tak jí dostává.

6. Pozitivita

Jsem tahoun, který dotáhne zakázku k podpisu kupní smlouvy, i když to vypadá, že je všechno ztraceno. Když vznikne komplikace, tak ji s klientem vyřešíme.

Plzeň je mé království

Sice bydlím na Lochotíně, ale nemovitosti prodávám v celé Plzni.

Aktuální nabídku prodávaných nemovitostí najdete na stránkách mé realitní kanceláře TAURUM reality s.r.o..

Přečtěte si, co říkají spokojení klienti

Iva Bauerová napsala:

Chtěla bych velmi poděkovat realitní makléřce paní Haně Procházkové. Moje situace s prodejem bytu a koupí nového domku byla pro mě na počátku velmi složitá až neuskutečnitelná.

Musela jsem prodat byt, zajistit si hypotéku a koupit dům. Tohle vše  ve velmi krátkém časovém rozsahu. Ve spolupráci s  paní makléřkou jsem našla s dcerou nový domov a vše  proběhlo tak, jak bylo v plánu. Řešila jsem ve svém osobním životě nelehké situace.

Paní Procházková byla vždy v kontaktu a naprosto profesionálně, zodpovědně a vstřícně mi pomáhala s prodejem a koupí a zajištěním hypotéky.  Díky ní jsem našla to, co jsem hledala. Na toto období, i když bylo pro mě náročné, budu na ně díky paní Procházkové ráda vzpomínat.

Marek Lukšík napsal:

Zcela otevřeně říkám, že můj názor na realitní trh a služby je velmi negativní. Za svůj život jsem se setkal spíše s neprofesionálním a jednostranným chováním realitních makléřů.

O to víc mě mile překvapilo, že existují ještě lidé, kteří dokáží působit jako jazýček na vahách a vytvářet přidanou hodnotu pro obě strany obchodního vztahu.

Tímto bych Vám ještě jednou rád poděkoval – Vaše služby a přístup nám velmi pomohly a celou obchodní záležitost zjednodušily. Kéž by bylo takových obchodních partnerů více.

Uvažujete o prodeji svého bytu?

Osobně k Vám přijedu a během 30 minut budete vědět, jak svůj byt prodat co nejrychleji, za nadstandardní cenu a hlavně jak ochránit své peníze.

Vyplňte následující formulář nebo zavolejte na číslo 728 174 601 a do 24 hodin si domluvíme schůzku.