Reference mých klientů

Co říkají ti, co svůj byt prodali

Iva Bauerová napsala:

Chtěla bych velmi poděkovat realitní makléřce paní Haně Procházkové. Moje situace s prodejem bytu a koupí nového domku byla pro mě na počátku velmi složitá až neuskutečnitelná.

Musela jsem prodat byt, zajistit si hypotéku a koupit dům. Tohle vše ve velmi krátkém časovém rozsahu. Ve spolupráci s  paní makléřkou jsem našla s dcerou nový domov a vše proběhlo tak, jak bylo v plánu. Řešila jsem ve svém osobním životě nelehké situace.

Paní Procházková byla vždy v kontaktu a naprosto profesionálně, zodpovědně a vstřícně mi pomáhala s prodejem a koupí a zajištěním hypotéky. Díky ní jsem našla to, co jsem hledala. Na toto období, i když bylo pro mě náročné, budu na ně díky paní Procházkové ráda vzpomínat.

Marek Lukšík napsal:

Zcela otevřeně říkám, že můj názor na realitní trh a služby je velmi negativní. Za svůj život jsem se setkal spíše s neprofesionálním a jednostranným chováním realitních makléřů.

O to víc mě mile překvapilo, že existují ještě lidé, kteří dokáží působit jako jazýček na vahách a vytvářet přidanou hodnotu pro obě strany obchodního vztahu.

Tímto bych Vám ještě jednou rád poděkoval – Vaše služby a přístup nám velmi pomohly a celou obchodní záležitost zjednodušily. Kéž by bylo takových obchodních partnerů více.

M. Chott napsal:

Chtěl bych Vám také moc poděkovat. Myslím, že vše proběhlo naprosto v pohodě.

Už od začátku jsem měl jasno, že prodej bytu svěřím právě Vám.

Zažil jsem ve světě realit už poměrně dost věcí a přiznám se, že víc bylo těch negativních. Proto jsem moc rád, že jsem narazil na Vás a dokázala jste, že slušné a férové jednání stále existuje. Jste skvělá makléřka.

M. Šímová napsala:

Dobrý den, v srpnu tohoto roku jsem přes Vaši realitní kancelář, konkrétně přes paní Procházkovou, prodávala byt a byla jsem velice spokojena.

Byt byl nezrekonstruovaný a i přesto ho paní Procházková dokázala prodat za vyšší cenu, než jsme původně doufaly.

Spolupráce byla úžasná, všechno šlo rychle bez problémů, byly jsme neustále v kontaktu po telefonu, takže jsem neměla žádné obavy a byla vždy informována o tom, jak vše probíhá. Celkově bych spolupráci s paní Procházkovou ohodnotila na 100 % a kdybych v budoucnu prodávala další nemovitosti, neváhala bych se na ni znovu obrátit.

Miroslav Pražák napsal:

Chtěl bych Vám moc poděkovat za skvěle odvedenou práci.

Byl jsem nadmíru spokojen s Vaším 100% nasazením, které jste věnovala prodeji mého bytu.

Pokud budu v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, s důvěrou se na Vás určitě obrátím.

Václav a Ivana Hynkovi napsali:

Chtěl bych Vám tímto ještě jednou moc poděkovat za neuvěřitelně nadstandardní servis v rámci prodeje našeho bývalého bytu v Pecháčkově ulici v Plzni.

Byla jste profesně i lidsky neskutečně skvělou makléřkou, budeme Vás všude chválit a doporučovat, Váš zaměstnavatel na Vás musí být maximálně hrdý.

Martin Danes napsal:

Spolupracovat s paní realitní makléřkou Hanou Procházkovou je od začátku do konce jen radost. Vždy máte pocit naprosté profesionality, ale zároveň nehrané lidskosti, naslouchání a zájmu.

Pronájem či prodej nemovitosti nikdy není jen hladká cesta nákupu a prodeje. Takový makléř často přichází do styku s osobními příběhy a starostmi lidí, se kterými spolupracuje. Někdo má rád neosobní přístup, a potom jsou lidé, jako já, kteří milují pěstování mezilidských vztahů. Není nad to, když jdete do restaurace, kde vás vítají jako člena rodiny. Když máte svého oblíbeného kadeřníka, svoji oblíbenou kavárnu, kde se přátelíte s majitelem.

Stejně tak mít svého realitního makléře, na kterého se vždy můžete obrátit s poptávkou či nabídkou, to je to, co dělá lidský život lidským. Jsou lidé, co nemají zájem o osobní přístup, já mezi ně nepatřím, a proto je Hana Procházková mojí osobní realitní makléřkou.

Co říkají ti, co byt kupovali

Hana Matějková napsala:

Chtěla bych velmi poděkovat p. Bc. Haně Procházkové za její služby při koupi bytu v Sokolovské ulici.

Přestože na bytě byla zástava, což mě trošku odrazovalo, tak právě její přístup, jednání a profesionální vystupování mě i manžela přesvědčilo hned při prvním setkání s ní, že byt koupíme, a že do této podle nás trochu složitější transakce právě s p. Hanou Procházkovou půjdeme.

V minulosti jsem již dva byty se zástavou prohlížela, ale nikdy jsem nevěřila, že by to mohlo vyjít, až u ní jsem si byla jista. P. Hana Procházková nám podrobně a velmi přesně vysvětlila, jak bude celý proces probíhat, včetně všech termínů atd. Vždy dodržela co slíbila, byla velmi rychlá a přesná v každém jednání, vždy přesně věděla co a jak a hlavně nás okamžitě o každém proběhlém úkonu ihned informovala.

A myslím, že díky její skvělé organizaci proběhlo vše v nejkratším možném termínu. S přístupem (vždy byla velmi ochotná, milá a vstřícná) a veškerými službami p. Hany Procházkové jsem byla maximálně spokojena a všem svým známým ji budu určitě doporučovat. Dnes byl proveden poslední úkon – výmaz zástavy v katastru nemovitostí – a jak jinak, ihned mě informovala. Takže ještě jednou velké poděkování p. Bc. Haně Procházkové.

Marie Votavová napsala:

Ráda bych poděkovala Bc. Haně Procházkové za její skvělé služby ohledně koupě bytu.

Vždy mi vyšla vstříc a zodpověděla všechny mé otázky. Jelikož to byla moje premiéra v koupi bytu, s tím spojeným papírováním a úřadováním, bylo to pro mne dost náročné. Ale díky paní Procházkové stačilo zavolat a vše šlo hladce, bez problémů a nervů.

Kdybych někdy v budoucnu chtěla kupovat nebo prodávat nějakou realitu, s radostí se obrátím právě na ni.

Soňa Vyhnisová napsala:

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Haně Procházkové za spolupráci při koupi bytu.

Jelikož to nebyla moje první zkušenost, o to víc můžu srovnávat a musím uznat, že spolupráce s paní Procházkovou byla naprosto skvělá od začátku až do konce.

O všech krocích sem byla informována a kdykoliv jsem měla nějaké dotazy, vždy mě vyslechla a snažila se poradit. Moc děkuji za lidský přístup a pokud do budoucna budu službu realitního makléře potřebovat, vím, kam se obrátit.

Martin Janda napsal:

Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za pomoc při koupi bytu v Tachovské ulici.

Přesně takhle bych si představoval práci realitní makléřky a v mnohém jste mé představy předčila. Ochota, aktivita a vstřícnost, spolu s trpělivým vysvětlováním všeho, na co jsem se já nebo prodávající strana ptali, se jen tak nevidí.

V neposlední řadě bych vyzdvihl i rychlost Vaší práce. Žádné prodlevy, okamžitá řešení a zajištění hladkého a bezproblémového průběhu koupě nemovitosti je pro Vás samozřejmostí.

Komfort, který jste poskytla nejen mně, ale i prodávající paní, byl opravdu na vysoké úrovni a nedovedu si představit, co více se dá pro zákazníka udělat. Nic pro Vás nebyl problém a vše jste řešila s lehkostí zkušeného profesionála.

Kdykoli se mě někdo zeptá, zda mu nedoporučím makléře, řeknu Vaše jméno. Mnoho úspěchů i nadále přeje spokojený zákazník.

p. Kolínský napsal:

Chtěl bych Vám a Vaší realitní kanceláři TAURUM velice poděkovat za bezkonkurenční služby, profesionalitu, ochotu a přátelský přístup, jež jsou, dle mého názoru, v této oblasti vzácností.

Spolupráce s Vámi je jistotou, že cesta za novým domovem bude radostí, proto všem doporučuji neváhat a obrátit se na TAURUM a paní Procházkovou.

Ještě jednou velice děkuji za vše!