Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům 2+1 v Dubenci

 REZERVOVÁNO  

 

Dubenec 28 

  

pozemek 863 m2

užitná plocha 135 m2

plocha k bydlení 91 m2

  

Popis nemovitosti

Představuji vám k prodeji velmi vkusně zrekonstruovaný dům na kraji lesa, v obci Dubenec 28 v okrese Příbram.

Podívejte se na videoprohlídku, 3D virtuální prohlídku, fotografie a půdorysy.

Dům leží na klidném místě v malé vesnici na okraji rozsáhlých lesů a je velmi dobře dostupný. Autem je to 7 minut do Příbrami a 30 minut na okraj Prahy po dálnici D4, jejíž nájezd je vzdálený 2 minuty jízdy od domu. Autobusovou dopravu zajišťují linky MHD a zastávka je 300m od domu. Nedaleko domu je nově vybudované dětské hřiště a tenisové kurty.

Dům má dispozici 2+1 s tím, že ložnice má navíc prostornou šatnu se dvěma vstupy. V domě jsou: kuchyně s obývacím a jídelním koutem, 2 ložnice, velká koupelna se sprchovým koutem, 2 umyvadly, toaletou a místem na pračku, další samostatné WC s umyvadlem, zádveří a chodba. K dispozici je také stodola navazující na obytnou část, ze které je vstup na půdu. Tento půdní prostor je vhodný pro případnou další vestavbu a vytvoření dalších obytných prostorů. Dům není podsklepený. Sklep se nachází v úrovni domu, navazuje na koupelnu a je zapuštěný do svahu.

 Zrekonstruováno bylo v domě téměř vše: fasáda, okna (jsou nyní s trojskly), vstupní a interiérové dveře, rozvody vody, rozvody elektroinstalace, podlahy, vnitřní štuky, parapety, izolace podlah, zateplení verandy… Interiér domu byl tedy kompletně upraven a zrekonstruován a dům se prodává včetně vybavení a vyobrazeného nábytku. Dále byly vyměněny okapy a plot kolem pozemku. Zahrada a okolí domu bylo také zvelebeno a upraveno.

Pozemek nad domem je svažitý, před domem je rovinatý a je kompletně oplocený. Je na něm vybudováno několik příjemných zákoutí pro posezení včetně pergoly, umístěné před domem.

Technické informace:

Vytápění v domě je řešeno elektrickým kotlem umístěným na toaletě. V koupelně a v chodbě jsou navíc elektrická podlahová tělesa a v kuchyni jsou kamna na dřevo. Voda je do domu zavedena z obecního vodovodu, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Odpad je sveden do obecní kanalizace. Okna jsou plastová s trojskly, podlahy jsou odizolované, zčásti dřevěné (pokoje) a zčásti pokryté dlažbou (wc, koupelna, chodba, zádveří).

 Parkovat lze na zahradě, nebo je možné využít garáž u domu.

PENB je momentálně v přípravě, proto uvádíme třídu G.

Dům je zajímavý díky několika aspektům - je blízko u lesa, je po rekonstrukci a je výborně dopravně dostupný. Je vhodný jak na celoroční bydlení, tak i na rekreaci. Pokud hledáte příjemné bydlení do kterého není třeba už jakkoliv investovat, na kraji přírody a zároveň skvělou dostupností do Prahy, zavolejte mi nebo napište, domem vás ráda provedu.

 

Pro koupi zajistím kompletní realitní servis a výhodné financování hypotečním úvěrem. 

 

Videoprohlídka

Půdorysy

dubenec_aerial

dubenec_top_view

Snimek_obrazovky_2023-09-25_v_9-31-35

Pro domluvení prohlídky mě kontaktujte

hanka_foto

 

Hanka Procházková - realitní makléřka

728 174 601

hana.prochazkova@taurum.cz

 

nebo vyplňte formulář níže, ozvu se vám...

Hanka Procházková


Hanka Procházková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF